Czy w naszej gminie będzie można dalej ogrzewać domy węglem?

Sprawdź ceny węgla na naszych składach opałowych w Bielsku.

Kompania Węglowa - Cennik węgla Bielsko

Cennik węgla opałowego z Kompanii Węglowej S.A.

Ważny od 13.10.2014r.

Nazwa SortymentuNazwa kopalniKlasa zbytu wartość opałowa Qir [MJ/kg]Uziarnienie [mm]Popiół Ar [%] maxSiarka Str [%] maxCena brutto bez akcyzy [zł/t]Cena brutto z akcyzą [zł/t]
ORZECHPiast2625-8091,2630667,46
ORZECHZiemowit2525-8091,0630667,46
ORZECHMarcel3125-12060,8650687,46
ORZECHChwałowice2825-8070,8670707,46
ORZECHBobrek2925-8060,6670707,46
GROSZEKZiemowit258-4191,0550587,46
GROSZEKChwałowice288-3170,8620657,46
KOSTKAPiast2663-20091,2690727,46
MUŁRydułtowy190-1240,6250287,46
FLOTMarcel230-180,8350387,46
KOKS Orzech IIDębieńsko2720-4090,6800843,30

Paliwa kwalifikowane

Nazwa SortymentuNazwa kopalniKlasa zbytu wartość opałowa Qir [MJ/kg]Uziarnienie [mm]Popiół Ar [%] maxSiarka Str [%] maxCena brutto bez akcyzy [zł/t]Cena brutto z akcyzą [zł/t]
GroszekZiemowit255-2591,0640677,46
RetopalPiast255-25101,0640677,46
Groszek 5-25Chwałowice285-2570,8670707,46
EkoretJuliusz26,55-2570,6770807,46
PieklorzPiekary26,55-2570,6790827,46
Retopal worek 25kgPiast255-25101,0800847,46
Ekoret worek 25kgJuliusz26,55-2570,6880957,46
Pieklorz worek 25kgPiekary26,55-2570,6920957,46

Miały energetyczne

Nazwa SortymentuNazwa kopalniKlasa zbytu wartość opałowa Qir [MJ/kg]Uziarnienie [mm]Popiół Ar [%] maxSiarka Str [%] maxCena brutto bez akcyzy [zł/t]Cena brutto z akcyzą [zł/t]
Miał 19Piast190-20231,0290327,46
Miał 23Piast23-240-20121,0450487,46
Miał 25Piast250-31101,0520557,46

Publikowane cenniki stanowią ofertę w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Skład opałowy I:

Bielsko-Biała
ul. Piekarska (przy stacji PKP Bielsko-Biała Wschód)
tel. (33) 816 94 37

poniedziałek-piątek 7:00 do 15:00,
sobota 7:00 do 12:00
Zobacz dojazd