Czy w naszej gminie będzie można dalej ogrzewać domy węglem?

Sprawdź ceny węgla na naszych składach opałowych w Bielsku.

Kompania Węglowa - Cennik węgla Bielsko

Cennik węgla opałowego z Kompanii Węglowej S.A.

Ważny od 01.03.2015 r.

Nazwa SortymentuNazwa kopalniKlasa zbytu wartość opałowa Qir [MJ/kg]Uziarnienie [mm]Popiół Ar [%] maxSiarka Str [%] maxCena brutto bez akcyzy [zł/t]Cena brutto z akcyzą [zł/t]
ORZECHPiast2625-8070,9570607,46
ORZECHMarcel3125-1202,50,4590627,46
ORZECHChwałowice2825-8070,6600637,46
KOSTKAPiast2663-20070,9630667,46
GROSZEKZiemowit258-4191,0530567,46
GROSZEKChwałowice288-3170,6570607,46
MUŁRydułtowy190-1240,6250287,46
FLOTMarcel220-13-40,3340377,46
KOKS Orzech IIDębieńsko2720-4090,6820863,30

Paliwa kwalifikowane

Nazwa SortymentuNazwa kopalniKlasa zbytu wartość opałowa Qir [MJ/kg]Uziarnienie [mm]Popiół Ar [%] maxSiarka Str [%] maxCena brutto bez akcyzy [zł/t]Cena brutto z akcyzą [zł/t]
RetopalPiast255-2581,0620657,46
GroszekZiemowit255-2581,0620657,46
EkoretJuliusz275-2550,6770807,46
PieklorzPiekary26,55-2540,5770807,46
Retopal worek 25kgPiast255-2581,0800847,46
Pieklorz worek 25kgPiekary26,55-2540,5920957,46

Miały energetyczne

Nazwa SortymentuNazwa kopalniKlasa zbytu wartość opałowa Qir [MJ/kg]Uziarnienie [mm]Popiół Ar [%] maxSiarka Str [%] maxCena brutto bez akcyzy [zł/t]Cena brutto z akcyzą [zł/t]
Miał 19Piast190-20231,0290327,46
Miał 23Piast230-20121,0380417,46
Miał 25Piast250-31101,0470507,46

Publikowane cenniki stanowią ofertę w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Skład opałowy I:

Bielsko-Biała
ul. Piekarska (przy stacji PKP Bielsko-Biała Wschód)
tel. (33) 816 94 37

poniedziałek-piątek 7:00 do 15:00,
sobota 7:00 do 12:00
Zobacz dojazd