Sprawdź ceny węgla na naszych składach opałowych w Bielsku.

Kompania Węglowa - Cennik węgla Bielsko

Cennik węgla opałowego z Kompanii Węglowej S.A.

Ważny od 01.08.2014r.

Nazwa SortymentuNazwa kopalniKlasa zbytu wartość opałowa Qir [MJ/kg]Uziarnienie [mm]Popiół Ar [%] maxSiarka Str [%] maxCena brutto bez akcyzy [zł/t]Cena brutto z akcyzą [zł/t]
ORZECHPiast2625-8091,2600637,46
ORZECHZiemowit2525-8091,0600637,46
ORZECHChwałowice2825-8070,8640677,46
ORZECHMarcel3125-12060,8640677,46
GROSZEKZiemowit258-4191,0540577,46
GROSZEKChwałowice288-3170,8610647,46
KOSTKAPiast2663-20091,2670707,46
MUŁRydułtowy190-1240,6230267,46
FLOTMarcel230-180,8340377,46
KOKS Orzech IIDębieńsko2720-4090,6800843,30

Paliwa kwalifikowane

Nazwa SortymentuNazwa kopalniKlasa zbytu wartość opałowa Qir [MJ/kg]Uziarnienie [mm]Popiół Ar [%] maxSiarka Str [%] maxCena brutto bez akcyzy [zł/t]Cena brutto z akcyzą [zł/t]
Groszek 5-25Ziemowit255-2591,0610647,46
RetopalPiast255-25101,0610647,46
Groszek 5-25Chwałowice285-2570,8660697,46
PieklorzPiekary275-2570,6760797,46
Retopal worek 25kgPiast255-25101,0760797,46
Pieklorz worek 25kgPiekary275-2570,6920957,46

Miały energetyczne

Nazwa SortymentuNazwa kopalniKlasa zbytu wartość opałowa Qir [MJ/kg]Uziarnienie [mm]Popiół Ar [%] maxSiarka Str [%] maxCena brutto bez akcyzy [zł/t]Cena brutto z akcyzą [zł/t]
Miał 19Piast190-20231,0290327,46
Miał 23Piast230-20121,0390427,46
Miał 25Piast250-20101,0460497,46
Ekomiał ROKITAPiast250-31,5101,0550587,46

Publikowane cenniki stanowią ofertę w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Skład opałowy I:

Bielsko-Biała
ul. Piekarska (przy stacji PKP Bielsko-Biała Wschód)
tel. (33) 816 94 37

poniedziałek-piątek 7:00 do 15:00,
sobota 7:00 do 12:00
Zobacz dojazd